הכירו את אדן פתרונות סליקה פנסיונית

תקנות הפיקוח על השירותים הפיננסיים מטילות על המעסיק את האחריות לדאוג לחיסכון פנסיוני לעובדים.

המעסיק צריך להפקיד כספים לקרנות הפנסיה, לקופות הגמל ולקרנות השתלמות, וגם לדווח על כך. כדי שההפקדות והדיווחים ייעשו בצורה נוחה ומסודרת, מציעה חברת EDN פתרונות סליקה פנסיונית מתקדמים.

 

מה זה סליקה פנסיונית?

כאשר מדברים על סליקה פנסיונית מתכוונים להפקדות כספים לקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. אדם שעובד כעצמאי צריך לדאוג לעצמו לכל הפרטים הללו, אולם אדם המועסק כעצמאי תלוי במעסיק שידאג להפרשות השונות לקרנות שלו.

חברת אדן (EDN) מציעה פתרון מקיף לעסקים, כך שכספי ההפקדות לחיסכון הפנסיוני יעברו באופן ממוכן ומאובטח, תוך הקפדה על דרישות הרגולציה. לחברה ניסיון של עשרות שנים בתחום הפנסיה והביטוחים, והיא מתמחה בנתינת שירותים תפעוליים עבור המעסיקים ועבור העובדים תוך אספקת כל הכלים הדרושים לניהול הקופה הפנסיונית מול חברת הביטוח.

החברה משלבת בין מערכות טכנולגיות מתקדמות לכוח אנושי מקצועי המלווה את הלקוח. השילוב בין פתרונות סליקה פנסיונית הכוללים מערכות חכמות ומדויקות לדיווח יעיל, ומנהל לקוחות מקצועי שמלווה את הלקוח מבטיח תהליך פשוט, חכם ויעיל במיוחד.

מחשב

שקיפות ויעילות

כל אחד יודע כמה כסף יכנס לו לבנק בסוף החודש, אולם כשזה מגיע לכספי הפנסיה אנשים מקטינים ראש. הסכום שנכנס לחשבון כעת רלוונטי לכאן ועכשיו, אבל כספי הפנסיה מיועדים לעוד שנים רבות, והם הליך לא מובן שאנשים רבים מעדיפים להתעלם ממנו. מרבית האנשים לא ממש יודעים מה קורה עם כספי הפנסיה שלהם, ורובם פשוט סומכים על חברת הביטוח ומקווים שהכל יהיה בסדר.

ב אדן (EDN) מאמינים בשקיפות ובהשמת המידע בידיו של הלקוח. המערכות הטכנולוגיות המתקדמות של אדן מאפשרות למעסיק להעביר את התשלומים לגופים המוסדיים באופן ישיר, ללא צורך בחשבונות נאמנות. בצורה הזו מתבצעת הסליקה הפנסיונית באופן שקוף הרבה יותר. פתרונות הסליקה מאפשרים שליחה באמצעות מייל, באופן מאובטח ומרוכז, את כל קבצי הסליקה. המערכת המתקדמת מזהה את הקובץ, מפרידה אותו לפרוטות, ומפצלת אותו כך שישלח ישירות לכל הגופים הפיננסיים השונים. כמובן שכל התהליך הזה מתרחש בהתאם לתקנים שנקבעו ברגולציה של משרד האוצר.

 

ניסיון רחב ויחס אישי

ניסיון הוא עניין חשוב כמעט בכל מה עניין בחיים, אולם כשמדובר בכספי הפנסיה של העובדים שלכם זה אפילו חשוב יותר. לצוות המקצועי של אדן עשרות שנות ניסיון בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים. באמצעות צורת הפעולה שהם פיתחו, כל לקוח מקבל יחס ייחודי שמביא לכך שהוא יקבל בדיוק את השירות שהוא צריך.

לכל לקוח מוצמד מנהל שיטפל בכל פתרונות התפעול הפנסיוני שלו. על ידי הצמדה של מנהל אישי, מבטיחים הכרות של הגורם המטפל עם כלל צורכי העסק, ומתאימים פתרונות סליקה ייחודיים עבורו. מנהל הלקוחות האישי של הלקוח יהיה זמין עבורו, ויסייע לו עם מידע נוסף ואוזן קשבת להתייעצות במידת הצורך.

 

מה כוללת חבילת השירות?

פתרונות סליקה פנסיונית הם שם כולל וכללי, אולם בסופו של דבר תוצע ללקוח חבילת שירות שתכלול פתרונות סליקה ושירותים שונים:

  • סט בקרות מובנה- בקרה על קופות הגמל והקרנות השונות חייבת להתבצע כל הזמן, ובאדן כולל השירות סט בקרות מובנה. הבקרה כוללת וידוא נכונות שומות קופות ומספרי זיהוי בהתאם לנתוני משרד האוצר.
  • תיקון אוטומטי של טעויות- אם מתגלה טעות, המערכת תדע לתקן אותה באופן אוטומטי.
  • העברת מידע לקופות- המערכת כל הזמן מזרימה מידע, והמידע חייב לעבור לקופות השונות, לרבות חברות הביטוח, פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות.
  • מערכות ממסר ממוחשבות- המידע לא מועבר באמצעים פרימיטיביים כמו פקס, אלא באמצעות כלים ממוחשבים ומערכות תוכנה מתקדמות.
  • קליטת מידע באופן מתוחכם- המערכת יודעת לקלוט מידע בממשק מעסיקים בקובץ XML ומשתמשת גם בניהול חכם לצורכי בקרה.

 

למעשה, חבילת השירות מציעה למעסיק מקום אחד לניהול הקרנות השונות של העובד שלו. כל הפתרונות במקום, תוך הקפדה על שקיפות, ויעילות.

דוח סטטיסטי

להישאר בשליטה

העולם עובר למערכות ממוחשבות מתוחכמות, אך טעויות אנוש עדיין עלולות לקרות. מערכות הבקרה מאפשרות לוודא כי לא נוצרו טעויות, אבל גם הן עלולות לפספס אותן. כדי לוודא שאין טעויות ושהכל מתנהל על פי התכניות חשוב להישאר בשליטה.

המערכות של אדן פועלות על בסיס אינטגרציה מלאה למערכות השכר של הארגון, כך מתאפשרת שליטה מוחלטת במערכת התכניות הפנסיונית בארגון. מדובר במערכת בקרה מדויקת והדוקה שמאפשרת למנוע טעויות מצערות. בסופו של דבר טעויות במערכות פיננסיות עלולות לגרור הפסד כספי ניכר, למעסיק ולעובד, ובקרה הדוקה ויעילה תאפשר חיסכון כספי לארגון ולעובדים.

 

זה כל כך קל

אין לכם זמן. אנחנו יודעים. לאף אחד אין זמן. אנחנו אנשים עסוקים שחיים בעולם המודרני. נעים מכאן לשם ולא רוצים להתעסק בדברים שלא מעניינים אותנו. הפנסיה אולי חשובה לכם, אבל אתם לא רוצים להתעסק בה המון. אתם לא מבינים בזה, ומקווים שביום מן הימים, כאשר תצאו לפנסיה אכן תגלו שחסכתם כמו שצריך.

אדן מבינים שהמעסיק לא מבין בפנסיה ולא רוצה להתעסק בה, אבל גם יודעים שהוא חייב להיות בשליטה ובבקרה על מה שקורה שם. לכן, פתרונות הסליקה הפנסיונית שלהם קלים ופשוטים כל כך, כך שלא יצרכו זמן ומשאבים רבים. תהליכי הגבייה נעשים בקלות, בנוחות ובמהירות, וגם הניהול והביקורת שלהם זמינים כל הזמן. כך גם אפשר לאתר תקלות במהירות, ולמנוע סיכונים מיותרים.

 

פיקוח ורגולציה

השוק הפנסיוני מפוקח על ידי גורמים ממשלתיים, ואתה כמעסיק אחראי לכך שלעובדים שלך יהיה חיסכון פנסיוני מסודר. פתרונות הסליקה של אדן עומדים בכל דרישות הרגולציה, ומאפשרים דיווחים מסודרים אודות ההפקדות לעובדים, כך שהשקט הנפשי של המעסיק יהיה שלם.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *