חברות שליחויות מומלצות בישראל

בעידן בו אחוז נכבד מהמסחר מתרחש באינטרנט ואנשים מעדיפים להזמין מרחוק ולא להגיע לחנות- לחברות השליחויות יש עבודה רבה.

לא משנה אם אתם עסק שמחפש חברת שליחויות לעבוד איתה או אדם פרטי שמחפש דרך נוחה לבצע שליחויות, כדאי שתכירו את חברות השליחויות המומלצות.

 

מי צריך חברת שליחויות?

בשנים האחרונות יותר ויותר קניות נעשות באינטנרט בשיטת הדרופ שיפינג. בין אם מדובר בקניית מכונת גילוח חדשה, טלוויזיה או אופניים, אנשים מעדיפים להזמין ולא להגיע לחנות. חנויות המוכרות בצורה הזו זקוקות לחברת שליחויות אמינה שתבצע עבורן את השליחות.

גם עסקים שונים זקוקים לחברות שליחויות שיבצעו עבורן שליחויות של מסמכים מיוחדים ודברים נוספים כמו צ'קים, חשבוניות וחוזים. כמובן שניתן לשלוח את כל הפריטים הללו בדואר רגיל, אך בחברת שליחויות הדברים נשלחים באופןן מהיר מהיום למחר ואמין הרבה יותר מה שמעניק להן יתרון משמעותי.

 

חברות שליחויות מומלצות

השאלה מהיא חברת שליחויות מומלצת מורכבת ממספר פרמטרים. נעדיף חברה לה יש כלי רכב רבים וזמינות רבה כדי שהחבילות אכן יגיעו במהירות. בנוסף, יש צורך באפשרות מעקב נוחה אחרי החבילות ואמינות ומקצועיות של החברה. אז מי הן חברות השליחויות המומלצות בישראל? מיד נגלה.

משלוחים

מיון חבילות

דואר ישראל – שליחויות בארץ

בעבר התדמית הציבורית של דואר ישראל לא הייתה גבוהה במיוחד.היו עדויות של אנשים על דברי דואר שהלכו לאיבוד והמתנה ממושכת לחבילות מחו"ל לא תרמו לעיצוב תדמית חיובית אך אנחנו לא מדברים כאן על דבר דואר רגיל אלא על דואר ישראל כחברת שליחויות.

בשנים האחרונות בוצע בדואר ישראל שינוי מערכתי גדול במיוחד עם בניית מרכזי חלוקה ממוחשבים המצוידים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ונכון לרגע זה התדמית והשירות עולים לדרגים הגבוהים ביותר בעולם השליחויות.

שירות הדגל של דובר ישראל הוא שירות שליחים מיוחד שמספק דואר ישראל למנויים בלבד. זהו שירות אמין במיוחד שיעביר את המשלוח שלכם לכל מקום ברחבי הארץ. השירות כולל גם מערכת בקרת פריטים מתקדמת תאפשר לכם לעקוב אחרי החבילה בכל שלב בתהליך השילוח.

השירות פרוס בכל רחבי הארץ ב-15 מוקדים אזוריים. מרכז מיון ענק אחראי על מיון ושילוח של החבילות בעזרת מאות כלי רחב שנעים בכל רחבי הארץ 24 שעות ביממה. זהו שירות הדואר הגדול בישראל, והוא משנע בכל חודש כ-400,000 פריטים ליותר מ-150 יישובים.

דואר ישראל

דואר ישראל השירות הרשמי

פיקפק – שליחות מהיום להיום

פיקפאק

חברת פיקפק מתמחה בשליחויות בקצב גבוה מהיום להיום. בדרך כלל כאשר אתם מעוניינים לשלח פריט מסוים זה עלול לקחת זמן מה. ההמתנה המתסכלת צדה את מוחה של מייסדי פיקפק שהחליטו לפתור את הבעיה הזו.

פיקפק שמה לה למטרה לעשות מהפכה באופן בו נעשים המשלוחים. זוהי רשת חברתית לשליחויות והשליחים של החברה יכולים לבחור לבצע את העבודה במחיר עליו תסכמו איתם. כל אחד יכול להימנות על צוות השליחים של פיקפק, מה שהופך אותה למאוד זמינה ויעילה.

המערכת של פיקפק פשוטה מאוד והיא למעשה תאפשר לכם לשלוח חבילות באופן מהיר ויעיל. בניגוד לחברות גדולות עם מערך מסורבל פיקפק תתאים לשליחה מהירה ויעילה של פריטים מסוימים. אם אתם עסק גדול ששולח משלוחים רבים כנראה שעדיף לכם לעבוד עם חברת שליחויות גדולה יותר, אבל אם נתקעתם עם פריט אותו תרצו להעביר במהירות פיקפק תהיה אפשרות מצוינת.

 

צ'יטה שליחויות

חברת צ'יטה שליחויות היא אחת מחמש חברות השליחויות הגדולות בישראל ומעסיקה כ-200 שליחים ברחבי הארץ. לחברה חמישה סניפים במקומות אסטרטגיים ברחבי הארץ שמהווים בסיס יציאה 

משלוחים צ'יטה

לשליחויות. בצורה הזו מובטחת הגעה מהירה יותר וביצוע שליחות יעיל וזריז.

ממשק ההזמנות של החברה פשוט וברור כאשר הזמנת שליחות נעשית באתר החברה. השליחות שהוזנה על ידי הלקוח מועברת מיד למנהל התפעול ומנותבת לשליח המתאים. באתר ניתן לקבל את כל פרטי המשלוח באופן ברור ואף לאתר את המשלוח על פי מספר חשבונית.

 

חברת SFD – שליחות VIP

חברת SFD מתפארת בהיותה חברת השליחויות המהירה ביותר בישראל. החברה מציעה שירותי שליחות לכל חלקי הארץ 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע. אם נתקלתם בצורך בשליחות בהולה במיוחד חברת SFD עשויה להיות פתרון מצוין. שירותי החברה ניתנים לכל סוגי המשלוחים והיא מתמחה באופן מיוחד בשליחות משפטית, בתכולה שבירה ובמשלוחים בקירור.

 

זוהי מעין חברת שליחויות VIP. השליח אוסף את החבילה ומעביר אותה לנמען בלי עצירות ומעבר במרכז מיון. השליח לא יאסוף חבילות נוספות בדרך וייסע ישירות לכתובת אליה צריכה להישלח החבילה. בצורה הזו החבילה עוברת בצורה המהירה ביותר והשליח למעשה עובד אצל השולח עד להגעת החבילה אל היעד.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *