מכירת מוצרים ללקוחות בחו"ל – או בקיצור – דרופ שיפינג

אייביי, אמאזון, אלי אקספרס – לא משנה איך תקראו לזה, כולנו עושים קניות באינטרנט. והרבה.

אז למה שלא נתחיל גם למכור? הכירו את אחת השיטות הפופלריות ביותר של העידן הדיגיטלי והמסחר האלקטרוני – שיטת הדרופ שיפינג.

בעידן הדיגיטלי בו אנו נמצאים, ישנו מאפיין אחד בולט במיוחד – פלטפורמת ה-WEB 2. הכוונה היא, שכלל התוכן הנמצא באתרי האינטרנט השונים והרשתות חברתיות הינו תוכן מבוסס גולשים. הכוונה  היא – כל אחד יכול ליצור תוכן באופן עצמאי מתי, כמה, ואיך שמתחשק לו.
נוצר מצב שכולנו היום יכולים להיות כותבי תוכן באינטרנט, לצלם, לעלות תמונות, סרטונים, משחקים, ועוד. מכאן, היה זה רק עניין של זמן, עד שנוכל גם להתחיל לסחור באופן אלקטרוני באינטרנט.

קניות ברשת נעשו בשנים האחרונות לשם דבר בעולם המסחר, ואף החלו לערער מעט על המסחר הפיזי המסורתי. אתרים רבים מצעים מגוון עצום של מוצרים מכל הסוגים ומכל המינים, במחירים נמוכים במיחד – הרבה יותר מהחנות הנמצאת בקניון הקרוב לביתכם. כך, סחף אחריו עולם המסחר האלקטרוני קונים רבים מישראל, אשר חלקם רוכשים באופן קבוע, וכן סחף אחריו גם את אלה העומדים בצד השני – הסוחרים. כיום, כל אחד יכול להתחיל לסחור באינטרנט. הדבר נחשב לפשוט יותר אפילו ממה שאתם יכולים לתאר.  

אז איך זה עובד? 

affiliate-marketing

אפלילייט שיטת מכירה נוספת באינטרנט

שיטת הדרופ שיפינג הינה שיטה מוצלחת וידידותית מאוד למשתמש, אשר בראשה עומד יתרון ברור, גדול ומובהק – המסחר מתבצע במלאי מוצרים שאין צורך להחזיק אותם באופן פיזי. למעשה, כל סוחר מתחיל פונה ליצרן כלשהו העוסק ביצור ושילוח מוצרים בעולם התוכן הרצוי לו בבקשה למכור את המוצרים שלו באונליין, במחיר גבוהה יותר ולהוות כמעין מתווך בינו ובין הרוכשים, אשר בסופו של דבר ירוויח את ההפרש במחיר. לאחר מכן, ניתן להקים אתר ולפרסם בו את שלל המוצרים שאספתם מהיצרנים השונים. את האתר כדאי ורצוי לפרסם ברשתות החבתריות ולקדם אותו אף באופן ממומן על מנת שיגיע לכמות רחבה במיוחד של קהל היעד שלכם. כאשר לקוח פוטנציאלי פונה אליכם בבקשה לרכוש את המוצר, אתם פונים חזרה אל היצרן, והוא דואג לכך שהמוצר המבוקש יגיע ללקוח. המוצר יישלח אליו באמצעות חברות שילוח בינלאומיות, אשר מתמחות בקניות אונליין ושליחת המוצרים.

שיטת הדרופ שיפינג נחשבת כפופלרית ביותר בקרב צעירים רבים שפיצחו את הנוסחה כיצד לבצע פרסום נכון למאגר המוצרים אותם מוכרים, ומצליחים להרוויח מעסקאות אלה הרבה כסף. חשוב לציין כי בעת שליחת המוצרים, אינכם מתעסקים עם לוגיסטיקה כלל, וכן, לא צריכים ליצור קשר ישירות עם חברות שונות לשילוח בינלאומיות.

לאחרונה, כאשר החל להתפתח נושא רכישות האונליין ליעדים שונים לחו"ל, חברות שילוח בינלאומיות הבינו שיש להן תפקיד מרכזי במערכה, והחלו להתפתח ולייעל את עבודתן. כך למשל, ישנן חברות שילוח בינלואמיות ספציפיות העובדות בצמוד עם אתר אמאזון, מה שמבטיח את הגעת המוצרים ישירות לבית הלקוח בבטחה ובמהירות.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *