שיפור במשלוח וקבלת חבילות לחו"ל

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בכל הנוגע לשליחת וקבלת משלוחים בין מדינות שונות. עלייה זו חלה בעקבות טרנד הקניות ברשת, אשר צברו תאוצה, וכעת מקשרות בין אנשים ומקומות בכל העולם.

אמנם אנו נמצאים בעידן שבו האינטרנט הוא בעל משמעות גדולה, ואנו חיים ונושמים אותו כמעט 24/7, אך בכל הנוגע להעברת משלוחים או חבילות לחו"ל, עדיין אנו נאלצים להשתמש בדרך המסורתית של שליחה בדואר, או בחברות שילוח פרטיות. לאחרונה, ניתן לראות שיפור משמעותי בכל הנוגע למשלוח וקבלת חבילות לחו"ל בדואר. חברת הדואר, כמו כל חברה או ארגון בארץ, גם כן הבינה את הבאז הגדול סביב קנייה אונליין ושליחת משולחים לחו"ל, והבינו כי יש בעידן כה מתקדם טכנולוגית שאנו נמצאים בו כיום, עליה לשדרג את כל עניין החבילות לחו"ל, ובכך לאפשר תקשורת גבוהה בין אנשים הנמצאים במקומות רחוקים, וליצור התייעלות.

על כן, חברת הדואר חתמה על הסכמים עם חברות חלוקה מובילות במדינות שונות ברחבי העולם, אשר תפקידן יהיה לטפל בחבילות שמגיעות מהארץ, החל מהרגע בו הן נוחתות במדינת היעד. ללא ספק מדובר במהלך יעיל, המעניק שירות לקוחות טוב יותר וכן חוסך בהוצאות. מעבר לכך, חלו שיפורים נוספים בכל הנוגע לשירות משלוחי חבילות לחו"ל של הדואר. אחד מהם הוא הקמת שני שירותים חדשים: EMS ו- ECO POST, שבעקבות הצלחתם, מדינות רבות ברחבי העולם החליטו לעשות בהם שימוש גם כן.

שירות ה-EMS הוא למעשה דואר בין לאומי מהיר השולח חבילות לחו"ל או מסמכים, במשקל של עד 20 ק"ג.

במסגרת השירות, קיימת התחייבות להעברת חבילות לחו"ל תוך שלושה ימי עסקים ליעדים מרכזיים בעולם, במחירים אטרקטיביים במיוחד. אחד היתרונות הבולטים בשירות זה מטעם חברת הדואר, הינו התעריף, שנקוב אך ורק בשקלים, בשונה לחברות שילוח אחרות. כך, התעריף אינו משתנה בהתאם לתנודות הדולר, וכן לא משתנה על פי תכולת החבילה. מדובר באחד השירותים האיכותיים והמתקדמים בעולם בכל הנוגע לשילוח חבילות לחו"ל. שירות ה- EMS פועל במסגרת רשת בין לאומית המפעילה שירות משלוחי דואר מהירים ברחבי העולם.

מרכז חלוקה

מרכז חלוקה של חברת amazon

שירות ה- ECO POST ללקוחות עסקיים, הינו שירות חדש ומתקדם במיוחד של משלוח חבילות חו"ל, המתאים במיוחד לאלה העוסקים במסחר אלקטרוני. בשירות זה ניתן לשלוח חבילות לחו"ל במשקל של עד 2 ק"ג, תוך 5-7 ימי עסקים. שירות זה פועל בארצות הברית, צרפת, אוסטרליה, בלגיה, בריטניה, ספרד, קנדה, שוויץ, שבדיה, הולנד וגרמניה. לשירות זה יתרונות רבים, ביניהם: הוכחת משלוח ואישור מסירה אלקטרוני, מעקב ממוחשב אחר החבילה לאורך כל הדרך, מחירים נוחים ואטרקטיביים הכוללים הנחות למנויים, פיצויים במקרה של נזק ואובדן.

מעבר לשני השירותים הללו, קיים פורטל אינטרנטי אשר יכול לספק מידע מקיף וכן מעקב אחר כל משלוח של חבילות לחו"ל שיצא מן הארץ, וכן שירותים משלימים נוספים העומדים לרשות השולחים והמקבלים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *